WAŻNE Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu: zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług oraz do zbierania anonimowych statystyk, które pozwalają nam zrozumieć jak ludzie używają naszych stron i pomagają w poprawianiu ich funkcjonalności i zawartości. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Czytaj więcej

Zamknij

Innovative packaging

 
Go Back Wszystkie innowacje i aktualności
KONCENTRATY BARWIĄCE – WŁASNA PRODUKCJA
24 października 2022


Od ponad 30 lat nasza firma jest obecna na rynku opakowań, każdego dnia zdobywając nowe doświadczenia, wiedzę oraz skupiając się na zapewnieniu nowoczesnych rozwiązań reagujących na potrzeby naszych partnerów handlowych. Wdrażając nowe rozwiązania poszerzające ofertę naszych produktów, chcielibyśmy podzielić się z Państwem jedną z naszych inwestycji, która została zakończona sukcesem – WŁASNĄ PRODUKCJĄ KONCENTRATÓW BARWIĄCYCH.

Wszelkie dobory kolorystyczne odbywają się na miejscu z zachowaniem najwyższych standardów jakości, jak i docelowości doboru kolorystycznego. Pracując na nieograniczonej palecie kolorystycznej, na podstawie wskazanego koloru np. Pantone, bądź też wzoru kolorystycznego, jesteśmy w stanie wykonać próbną partię z wzorcem wysyłanym do Państwa weryfikacji. Oferujemy również możliwość doboru kolorystycznego w siedzibie naszej firmy – w Państwa obecności,
w przeciągu kilku godzin cały proces dopasowania kolorystycznego może zostać zakończony. Koncentraty barwiące używane są dla naszych własnych produkcji, lecz słuchając Państwa potrzeb, dodaliśmy je również do oferty sprzedaży zewnętrznej dając Państwu możliwość użycia wybranego u nas barwnika dla pozostałych swoich opakowań.

Mamy nadzieję, że to rozwiązanie pomoże Państwu w realizacji własnych procesów wdrożeniowych dla swoich produktów, pozwoli na zapewnienie jednolitości kolorystycznej różnych Państwa opakowań a finalnie usprawni proces wprowadzania nowych produktów na rynek. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu kosmetycznego, spożywczego, farmaceutycznego i chemicznego. Produkujemy barwniki już od 1 kg. Nasze koncentraty barwiące wykonane są z materiałów najwyższej jakości, renomowanych dostawców. Zapewniamy szybki termin realizacji.

NASZE BARWNIKI CHARAKTERYZUJĄ SIĘ:

Dobieramy kolory indywidualnie (Pantone, RAL oraz detal klienta). Oferujemy szeroka gamę koncentratów barwiących standardowych oraz o efektach specjalnych: pigmenty interferencyjne (z poświatą), metaliczne, złote, srebrne, perłowe. W nowoczesnym laboratorium zapewniamy jakość i powtarzalność produkcji.

CERTYFIKATY:

NASZA WŁASNA PRODUKCJA KONCENTRATÓW BARWIĄCYCHCzytaj więcej

2023-06-15
WITOPLAST EUROPLALLETS
Poznaj nasze nowe EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIE EUROPALETY WITOPLAST z odpadów pro...
2022-12-01
rPET
W poszukiwaniu opakowań, odpowiednich dla naszych produktów możemy trafić na m...
2022-10-24
KONCENTRATY BARWIĄCE – WŁASNA PRODUKCJA
Od ponad 30 lat nasza firma jest obecna na rynku opakowań, każdego dnia zdobyw...
2021-07-16
TAMPER EVIDENT
FLIP-TOP TAMPER EVIDENT = WYSOKA OCHRONA PRODUKTU zabezpieczenie przed pier...
2021-07-16
TUBY OWALNE
gwarancja prestiżowego opakowania dostępne w średnicach 35mm i 50mm za...
2021-07-16
KANIULA LONG NOZZLE
CANNULA LONG NOZZLE – Jednorazowa aplikacja mała objętość 5 ml otwierani...contact
LINIA POMOCY
+48 257 527 095
logo1 logo2 logo3 logo4 logo5 logo6 logo7