WAŻNE Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu: zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług oraz do zbierania anonimowych statystyk, które pozwalają nam zrozumieć jak ludzie używają naszych stron i pomagają w poprawianiu ich funkcjonalności i zawartości. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Czytaj więcej

Zamknij

Innovative packaging

 
Go Back Fundusze Unii Europejskiej
REALIZACJE
7 stycznia 2022

WITOPLAST Kisielińscy sp. jawna realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Wdrożenie wyników prac B+R i uruchomienie produkcji tub polietylenowych z wewnętrzną powłoką o właściwościach hydrofobowych i antyadhezyjnych”.
Celem projektu jest wdrożenie wyników prac B+R (własnych oraz zleconych) w postaci innowacyjnych tub polietylenowych, w których zastosowano po raz pierwszy wewnętrzną warstwę z dodatkiem tlenku cynku.
Efekt – Ideą firmy WITOPLAST jest stworzenie tuby polietylenowej o właściwościach hydrofobowych i antyadhezyjnych, przeznaczonej do pakowania produktów kosmetycznych, spełniającej wysokie wymagania co do funkcjonalności stosowania – łatwości opróżniania, z zachowaniem odpowiedniej barierowości i jednocześnie charakteryzującej się wysoką wytrzymałością i nowoczesnym design.
Wartość projektu: 44 550 000,00 zł
Dofinansowanie projektu z UE: 20 000 000,00 zł

WITOPLAST Kisielińscy sp. jawna realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Wdrożenie na rynek innowacyjnych tub laminatowych z pełną barierą aluminiową, w oparciu o wyniki prac B+R”.
Celem projektu jest zwiększenie konkurencyjności na rynku światowym i wzrost innowacyjności WITOPLAST przez wdrożenie wyników prac B+R i uruchomienie produkcji tub laminatowych w pełni barierowych.
Efekt – dywersyfikacja produkcji spółki WITOPLAST poprzez wprowadzenie do oferty produktów uprzednio nieprodukowanych w zakładzie, tj. elastycznych tub laminatowych w pełni barierowych.
Wartość projektu: 44 550 000,00 zł
Dofinansowanie projektu z UE: 20 000 000,00 zł

WITOPLAST Kisielińscy sp. jawna realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Wdrożenie wyników B+R i uruchomienie produkcji tub polietylenowych z zabezpieczeniem mikrobiologicznym”.
Celem projektu jest zwiększenie konkurencyjności na rynku światowym i wzrost innowacyjności WITOPLAST poprzez wdrożenie wyników prac B+R i uruchomienie produkcji tub polietylenowych z zabezpieczeniem mikrobiologicznym.
Wartość projektu: 45 423 000,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 19 999 800,00 PLN

WITOPLAST Kisielińscy sp. jawna realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Wdrożenie wyników B+R i uruchomienie produkcji tub laminatowych z zabezpieczeniem mikrobiologicznym”.
Celem projektu jest zwiększenie konkurencyjności na rynku światowym i wzrost innowacyjności WITOPLAST poprzez wdrożenie wyników prac B+R i uruchomienie produkcji tub laminatowych z zabezpieczeniem mikrobiologicznym.
Wartość projektu: 44 444 400,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 19 999 980,00 PLNCzytaj więcej

2022-01-07
REALIZACJE
WITOPLAST Kisielińscy sp. jawna realizuje projekt dofinansowany z Funduszy E...
2022-01-07
TUBY POLIETYLENOWE Z ZABEZPIECZENIEM MIKROBIOLOGICZNYM
W 2019 roku nasza firma powiększyła portfolio swoich produktów o tuby polietylen...
2022-01-07
TUBY POLIETYLENOWE 6-CIO WARSTWOWE Z BARIERĄ EVOH
W 2020 roku nasza firma powiększyła portfolio swoich produktów o tuby polietylen...contact
LINIA POMOCY
+48 257 527 095
logo1 logo2 logo3 logo4 logo5 logo6 logo7