WAŻNE Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu: zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług oraz do zbierania anonimowych statystyk, które pozwalają nam zrozumieć jak ludzie używają naszych stron i pomagają w poprawianiu ich funkcjonalności i zawartości. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Czytaj więcej

Zamknij

Innovative packaging

 
PRACOWNICY PRODUKCJI
ikonka lokalizacji Rudno, Polska
Ikonka opcjiPełny etat
Ikonka opcjiUmowa o pracę


W związku z dynamicznym rozwojem Spółki Witoplast Kisielińscy s.j., poszukujemy osób zainteresowanych stanowiskiem pracownika produkcji (operatora maszyn, drukarza, pakowacza)i. Jeżeli chcesz doskonalić swoje umiejętności w dynamicznym otoczeniu produkcyjnym, ta propozycja jest skrojona dla Ciebie!

Wymagania:

– Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia – zapewnimy pełne i wszechstronne szkolenie w obszarze produkcji i pakowania.

 

Co oferujemy:

– Gwarantujemy umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia.

– Przygotowaliśmy atrakcyjny system wynagradzania oparty na stawce godzinowej, wzbogacony o dodatkową premię, który obejmuje okresowe zwiększenia świadczeń. 

– Oferujemy także kompleksowy pakiet socjalny, obejmujący m.in. ZFŚS, bony i premie świąteczne, dostęp do kantyny pracowniczej.

– Praca w systemie zmianowym, który pozwoli dostosować grafik do Twoich preferencji.

– Możliwość awansu i rozwoju w ramach struktury Spółki.

 

Dodatkowe Korzyści:

– Od samego początku oferujemy atrakcyjną premię startową, związana z Twoim przyjęciem do zespołu.

– Dodatkowe wynagrodzenie w ramach Programu Poleceń Pracowniczych.

 

Komfort Pracy:

– Gwarantujemy pracę w pomieszczeniach klimatyzowanych, zapewniając przyjemne i efektywne warunki pracy nawet w czasie letnich upałów.

– Kompletną, czystą, odzież roboczą.

– Bezpieczne i higieniczne warunki pracy.

 

Jeżeli masz aspiracje zdobycia doświadczenia w sektorze produkcyjnym i cenisz sobie możliwość ciągłego rozwoju, gorąco zachęcamy do przesłania swojego CV. Nasza firma kładzie nacisk na otwartość, wsparcie oraz profesjonalne podejście do każdego pracownika.

 

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli ( wymagane ) :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę WITOPLAST Kisielińscy Spółka Jawna  z siedzibą Pałacowa 9,  05-340 Rudno, moich danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach oraz pozyskanych w toku przeprowadzanych testów psychologicznych, testów umiejętności i predyspozycji zawodowych do celów rekrutacji w obecnym i przyszłych procesach rekrutacyjnych.    Zapoznaj się z Polityką Prywatności    contact
    LINIA POMOCY
    +48 257 527 095
    logo1 logo2 logo3 logo4 logo5 logo6 logo7