WAŻNE Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu: zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług oraz do zbierania anonimowych statystyk, które pozwalają nam zrozumieć jak ludzie używają naszych stron i pomagają w poprawianiu ich funkcjonalności i zawartości. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Czytaj więcej

Zamknij

Innovative packaging

 
rPET


W poszukiwaniu opakowań, odpowiednich dla naszych produktów możemy trafić na mnogość surowców z jakich są one wykonane. Do bardzo popularnych materiałów możemy zaliczyć PET, czyli mówiąc w bardzo naukowy sposób politereflan etylenu.

W dobie coraz większych uzysków dla środowiska i zmniejszenia zapotrzebowania energetycznego potrzebnego
do wytworzenia opakowania, coraz bardziej popularnym staje się bardziej ekologiczna odmiana PET czyli rPET,
surowiec otrzymany z recyklingowanego materiału pierwotnego jakim jest PET.

Firma Witoplast jako przedsiębiorstwo któremu zależy na racjonalnym i zrównoważonym wykorzystaniu surowców oraz energii, wprowadziło do swojej oferty możliwość produkcji opakowań z rPET dla różnych gałęzi przemysłu ( food, non- food).

Jeśli zastanawiacie się Państwo czy warto wybrać PET czy rPET (opakowanie z recyklingu)?

To na tak postawione pytanie można odpowiedzieć z jednoznaczny sposób: prędzej czy później będziemy korzystali (dobrowolnie lub mniej dobrowolnie) z opakowań powstających z surowców pozyskanych z recyklingu.

Zróbmy zatem przysługę środowisku już dziś i zmniejszmy ślad węglowy który dziś pozostawiamy po sobie-zapraszamy zatem do zapoznania się
z proponowanymi przez nas ekologicznymi rozwiązaniami.

 

Po więcej informacji zapraszamy:
butelki@witoplast.com.pl

 Produktycontact
LINIA POMOCY
+48 257 527 095
logo1 logo2 logo3 logo4 logo5 logo6 logo7